Te koop

Lenteklokje 107
8935 KV
Leeuwarden

Vraagprijs

€215.000

Kenmerken Woning

  • Slaapkamers : 3
  • Badkamers : 1
  • Woonoppervlakte : 111 m²
  • Bouwjaar: 1975
  • Ligging: In woonwijk
  • Status: Nieuw
Bezichtiging aanvragen
Eigendom Beschrijving

In een verkeervrije straat gelegen, schitterende en sfeervolle 5-kamer eengezinswoning op een perceel van 136m2! Deze prachtige woning is o.a. voorzien van 3/4 slaapkamers, een open keuken met diverse inbouwapparatuur, een diepe voortuin met stenen berging en een achtertuin die gesitueerd is op het zuiden! Tevens is de woning geheel voorzien van kunststof kozijnen en deuren. In de directe nabijheid van diverse basisscholen, speelvelden, sportvelden, huisarts, apotheek en openbaar vervoer. Met de auto rijdt u binnen enkele minuten de uitvalswegen (N31, A32, A31) op richting Drachten, Groningen of Harlingen. Parkeren kunt u gratis achter de woning!

Indeling:

Begane grond:
Bij binnenkomst, via de royale voortuin met zijn stenen berging, staat u in het entree van de woning die toegang geeft tot de woonkamer, de meterkast (6 groepen) en een separaat toilet (2019). De tuingerichte woonkamer met zijn open keuken is voorzien van een nette laminaatvloer en heeft, doormiddel van zijn grote raampartijen, veel lichtinval. Tevens kunt u hier de 11 meter diepe achtertuin bereiken die gesitueerd is op het zuiden en voorzien is van een achterom. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals o.a. een vaatwasser, een combi-oven en een 5-pits gasstel met een rvs afzuigkap. Het geheel is mooi afgewerkt met een royaal werkblad. Tevens heeft u hier genoeg bergkasten voor al uw keukengerei!

Eerste verdieping:
Via de vaste trap in de woonkamer komt op de overloop van de eerste verdieping. Hier heeft u 2 ruime slaapkamers en een moderne badkamer. De royale slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een nette laminaatvloer, meerdere vaste kasten en heeft, door zijn grote raampartijen, veel lichtinval. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning heeft een wastafelmeubel. De moderne badkamer is o.a. voorzien van een hangend toilet, een design wastafelmeubel, een design radiator en een inloopdouche. Het geheel is netjes tot aan het plafond betegeld.

Tweede verdieping:
Op de overloop van de tweede verdieping heeft u toegang tot een ruime slaapkamer, een waskamer (mogelijkheid tot een 4e slaapkamer) en een vaste kast waar u de opstelplaats van de CV-ketel (Vaillant, 2016) kunt vinden. De slaapkamer aan de achterzijde van de woning heeft daarbij nog bergruimte achter de knieschotten.

Goed om te weten:
*Bouwjaar: 1975
*Gebruiksoppervlakte wonen: 111m2
*Externe bergruimte: 9m2
*Perceeloppervlakte: 136m2
*Inhoud: 356m3
*Verwarming en warm water middels een CV-ketel (Vaillant, 2016)
*Geheel voorzien van kunststof kozijnen en deuren (2016)
*Gehele woning is voorzien van dubbelglas (HR++)
*Diepe voortuin met ruime stenen berging
*Achtertuin die gesitueerd is het op zuiden
*Voorzien van vloer en dakisolatie
*Oplevering in overleg

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest- en ouderdomsclausule.

Basisgegevens
Status : Nieuw
Ligging : In woonwijk
Type woning : Woonhuis
Plaatsing Type : Te koop
Prijs : €215.000
Slaapkamers : 3
Badkamers : 1
Woonoppervlakte : 111 m²
Bouwjaar : 1975
Hectare : 136 m²
Uitgelicht
Verwarmingssysteem : Central
Tuin
Keuken : Open
Berging
Huishoudelijke Apparaten
Magnetron
Fornuis
Oven
Vaatwasser
Adres Gegevens
Land : NL
Provincie : Friesland
Locatie : Leeuwarden
Postcode : 8935 KV
Straat : Lenteklokje
Huisnummer : 107
Etage : 0
Lengtegraad : E5° 49' 20''
Breedtegraad : N53° 11' 23.5''
In de buurt
Winkelcentrum 7 Minuten
Stadscentrum 8 Minuten
Trein Station 9 Minuten
Bus Station 4 Minuten